Deginta mediena fasadui

Namo fasadas – tai pirmasis įspūdis, kurį mums sukelia šios namo dalies išvaizda. Jei ji atrodo varganai, tai pro tokį pastatą mums norisi kuo greičiau praeiti ir daugiau jo nebematyti, arba bent nuleisti akis žemyn einant pro šalį, kad nereikėtų gadinti sau nuotaikos. Todėl visiems aišku, jog tie namai yra mieli, kurie estetiškai atrodo. Fasadas taip pat turi pasižymėti ne tik savo gražumu ir ilgalaikiu patvarumu, o tai jam garantuotai suteiktų degintos medienos fasadinės dailylentės. Jos suteiks pastatui išskirtinumo ir harmoningumo jausmą.

Fasadinės dailylentės

Fasadinės dailylentės iš deginto medžio ne tik puikiai apsaugos namo gyventojus nuo šalčio, karščio, vėjo ar drengiančio lietaus, bet ir pagražina patį pastatą, nes jos yra labai patvarios ir nepasiduoda oro sąlygų išbandymams. Dailylentės taip pat nepasiduoda drėgmės prasiskverbimui, pelėsinio grybo atakoms, medienos parazitų antpuoliams ir puikiai apsaugo namą nuo drėgmės, šalčio arba karščio. Be to, jų išvaizda namo fasadui suteikia ne tik natūralumą, bet ir prabanga dvelkiančią atmosferą, modernų stilių. Naujoviškoji namo fasado apdaila nė iš tolo neprimena tipiškai suniveliuotos išvaizdos kaimiško stiliaus vasarnamių stilistikos, todėl į akį krenta savo žavumu.

Degintos medienos fasadas: kaip išsirinkti?

Deginta mediena fasadui parenkama, atsižvelgiant į daugelį aspektų. Pagrindiniai privalumai yra šie – atsparumas drėgmei ir ugniai, ilgaamžis patvarumas, ekonomiškumas, ekologiškumas, draugiškumas sveikatai, subtili ir maloni akiai išvaizda, atkreipianti į save žmogaus dėmesį. Be to, degintos medienos fasadas bus iš tolo pastebimas. Kad jis atrodytų kuo gražiau, verta labai atidžiai pagalvoti, ką rinktis – ar degintos medienos dailylentes, ar lentas.

Renkantis medžiagas fasadui verta atkreipti dėmesį ir degintos medienos produktų spalvas. O jų spalvinė paletė labai plati. Itin į akis gali kristi smarkiai degintos, sodriai juodos, su apanglėjusiu paviršiumi lentos. Šios spalvos fasadas jūsų namą padarys šiuolaikišku ir moderniu. O jeigu labiau norisi elegantiškumo,  ramesnių spalvų, tada rinkitės degintą medieną, kuri apvalyta nuo apanglėjusio paviršiaus, nes joje labiau išryškėja paties medžio vidinė struktūra su šviesesniais ruožais

Degintos dailylentės namo išorei suteikia išskirtinę, solidžią, netgi tikrai prabangią išvaizdą. Patrauklu ir tai, kad dailylentes galima komponuoti savo nuožiūra – arba horizontaliai, arba vertikaliai, arba įstrižai. Kuo įvairiau jos sukomponuotos, tuo įspūdingiau atrodo. Kita vertus, jomis apkalant namo fasadą prireikia daugiau vargo ir pastangų. Tai darant su degintos medienos lentomis, darbas bus atliktas greičiau ir paprasčiau. Abiem atvejais pats tinkamiausias medis pastatų lauko išorei yra maumedis, nes garsėja neįtikėtinu tvirtumu ir atsparumu išorės poveikiui.

Degintos medienos fasado kaina

Kadangi deginta mediena fasadui gali būti įvairių tekstūrų, formos ir išmatavimų, tai ir jos kaina gali skirtis. Brangiausiai kainuoja itin patvarios maumedžio ar kedro medienos degintos lentos. Kainos skirsis ir pagal tai, ar pirksite degintos medienos dailylentes, ar lentas, nes dailylenčių paruošimas prekybai reikalauja daugiau investicijų. Savaime aišku, galutinė viso pirkinio kaina priklausys ir nuo to, koks bus bendras pačios perkamos medienos kiekis. Taip pat prie galutinės kainos prisidės ir nuo to, kokiu atstumu jums į namus reikės pristatyti įsigytą prekę. Prekės iš internetinės parduotuvės pirkėjui pristatomos į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje nors kitoje šalies vietoje, jeigu atsirastų klientų užsienyje, ir jiems deginta mediena būtų pristatoma pagal adresą. O norėdami tiksliai sužinoti perkamos medienos fasadui kainą, turite susisiekti su internetinės įmonės parduotuve ir nurodyti, kiek ir ko jums reikia. Tada įmonės konsultantai apskaičiuos visas galimas jūsų išlaidas ir patars, kaip jums kuo taupiau panaudoti savo šeimos biudžetą.

Be to, pačią prekybon tiekiamą produkciją galima apžiūrėti gyvai Vilniuje įsikūrusio įmonės cecho stende. Klientams paprašius, degintos medienos pavyzdžiai gali būti atsiunčiami jiems į namus. Nereikėtų pamiršti ir to, kad perkant internetu degintos medienos gaminius, jų kaina visada bus palanki pirkėjui, todėl verta pasinaudoti šia pažangia ir patogia prekybos forma. Dar vienas privalumas yra tas, kad internetinė parduotuvė pirkėjams gali pasiūlyti itin platų degintos medienos, kuri pasižymi išskirtiniu tvarumu ir ekologiškumu, gaminių pasirinkimą.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.