Deginta mediena interjere

Ypatingas dėmesys namų interjerui yra visiškai suprantamas dalykas, nes savo būsto viduje mes daugiau praleidžiame laiko, nei grožimės jo gražia išvaizda iš lauko pusės. Kartu su mumis namų viduje daug laiko praleidžia ne tik artimieji, bet ir aplankyti užsukę svečiai, todėl tikrai verta pasirūpinti, kad namų aplinka tikrai jaukiai ir estetiškai atrodytų. Mūsų namus gana įspūdingai gali papuošti deginta mediena interjere. Ypač ryškiai akį patrauktų parinkta tos rūšies mediena sienoms papuošti.

Degintos medienos interjere panaudojimas

Vis dažniau naujai statomuose arba atnaujintuose namuose kuriami įvairove ir išskirtinumu pasižymintys malonūs akiai interjerai. Mediena sienoms kaskart interjere darosi vis populiaresnė. O dažniausiai tiek eksterjere, tiek interjere naudojama degintos medienos apdaila. Deginto medžio dailylenčių apdaila gali puošti ne tik namo sienas, bet ir grindys, dailylentes galima naudoti kaip dekoratyvinius akcentus jūsų namuose. Natūralus degintos medienos vaizdas neatrodys iššaukiamai ir tuo pačiu jūsų namams suteiks šilto jaukumo. Medinė siena interjere - tikrai šaunus akcentas jūsų namams.

Natūralus, neapdorotas medžio interjeras prašosi padengiamas laku, dažais, kad ilgiau galėtų pasitarnauti, todėl medis ant sienos tampa ir šiek tiek kenksmingas sveikatai. Todėl degintų lentų medinė siena interjere  dėl savo techninių savybių yra palankesnė sveikai aplinkai, nes degintas medis būna padengiamas gamtai draugiška alyva, kuri nekenkia žmonėms ir tuo pačiu medieną apsaugo nuo įvairiausių neigiamo aplinkos poveikio būdų, palaiko jos ilgaamžiškumą. Ji nesukelia ir galimų alerginių reakcijų, kokias gali sužadinti chemiškai apdorota mediena.

Kaip deginta mediena pasitarnauja taupiems žmonėms?

Deginta mediena tarnauja itin ilgai, gal net iki šimto metų. O tai reiškia, jog šia mediena padengtų lubų, sienų ar grindų nereikės atnaujinti bent iki ateinančio XXII amžiaus pradžios. Todėl taupiems, ekonomiškiems žmonėms, kurie vengia niekams švaistyti pinigus ir tikrai rūpinasi savo sveikata, deginta mediena yra tikrai efektinga investicija, kuri per laiką atsiperka visu šimtu procentų.

Kur galima įsigyti degintos medienos produktų?

Degintas lentas ar dailylentes patogiausia pirkti internetu, nes čia jų kaina tikrai yra palanki pirkėjui, taip pat garantuojamas ir pristatymas į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Jei atsirastų klientų užsienyje, prekės būtų siunčiamos ir jiems. Susisiekus su internetine įmone Vilniuje, jums bus pateikta gana platus degintos medienos prekių asortimentas. Taip pat šios įmonės ceche galima ir gyvai apžiūrėti jos gaminamos produkcijos pavyzdžius, išeksponuotus specialiame ceche. Klientui panorėjus, degintos medienos pavyzdžiai jam gali būti išsiųsti į namus.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.