Deginta mediena interjere

SUGI BAN WOOD siūlo ugnimi, pagal tradicinę japonų Shou Sugi Ban techniką, apdorotą medieną, kuri nepaliks abejingų. Toks medienos apdirbimo būdas išryškina unikalias vizualines šios statybinės žaliavos savybes ir paverčia ją itin ilgaamžiška. Šias nepakartojamomis savybėmis pasižyminčias degintas lentas puikiai pritaikysite savo interjete, nepriklausomai nuo to, ar ketinate įsirengti privatų gyvenamąjį namą ar komercinio pastato vidų.

Iš Japonijos kilusi įvairių rūšių medienos deginimo technika Shou Sugi Ban yra žinoma jau šimtmečius, tačiau palyginti dar visai neseniai pradėjo populiarėti ir Europoje. Japonai jau kadaise suprato, kad mediena, ugnies dėka, tampa patvaresnė, atsparesnė nepalankioms oro ir biologinėms sąlygoms, taip pat įgauna unikalią išvaizdą. Dar geriau – jos degumo lygis yra sumažinamas iki minimalaus lygio, todėl tai itin saugi statybinė medžiaga tiek interjero, tiek eksterjero naudojime. 

Tiems, kurie vertina perfekcionizmą, SUGI BAN WOOD siūlo pušies, eglės bei egzotinio maumedžio lentas. Čia rasite net 8 skirtingo apdorojimo lygio lentas, kurios taip pat turi po papildomą variantą – yra šukuotos du kartus. Galite rinktis nuo vos ugnies paliestų medienos lentų iki itin stipriai apanglėjusių, krokodilo odą primenančių medinių lentų. Pasirinkimas išties platus: nuo švelnių ir natūralių medienos atspalvių iki tamsiai juodų it smala. 

Deginta mediena interjere

Degintos lentos iš eglės, pušies ar maumedžio medienos gali būti puikiai pritaikomos ir vidaus apdailai – tiek gyvenamosioms, tiek komercinėms, pavyzdžiui, viešbučių, restoranų ar ofisų, patalpoms. Tokios degintos lentos gali būti naudojamos sienoms, luboms bei grindims dengti, suteikiant erdvei egzotiško temperamento, atkeliavusio tiesiai iš Tekančios saulės šalies. 

Deginta mediena interjere suteikia patalpoms netradicinį, labai intriguojantį bei įmantrų charakterį. Tokio tipo lentos puikiai tiks ir erdvėse, dekoruotose pastaruoju metu madingu Wabi Sabi stiliumi, taip pat atkeliavusiu iš Japonijos. Šis interjero dizainas įvertina grožį, veikiamą laiko, todėl degintos tekstūros lentos puikiai derės bendrame fone ir papildys šį nepakartojamą interjero stilių. 

Degintos lentos taip pat gali įdomiai atrodyti moderniu stiliumi ir minimalizmu paremtuose interjeruose, suteikdamos ryškų, tačiau akies nerėžiantį akcentą. Optimaliausias degintų lentų derinimo su likusiomis interjero detalėmis principas yra komponuoti jas su ryškesnėmis, bet kiek prislopintomis spalvomis, kad būtų pasiektas harmoningas ir patalpos neužgožiantis vaizdas. 

Efektyviausias būdas panaudoti degintą medieną interjere – tai naudoti ją kaip nedidelį akcentą ant sienos, lubų ar grindų. Toks principas nepažeis dizaino koncepcijos. Šio tipo gaminiai taip pat tiks ryškaus, griežto, vyriško interjero patalpose. Gilios, tamsios itin degintos medienos spalvos ir drąsus dizainas suteiks kompozicijai tvirtą ir ryžtingą charakterį, kurį tikrai įvertins kiekvienas vyras. 

Degintos medienos kaina

Deginta mediena interjere gali turėti daug skirtingų išvaizdų. Jos kaina priklauso nuo pasirinktos medžio rūšies, apdorojimo lygio ir kiekio. Kad sužinotumėte, kiek deginta mediena kainuos jūsų projektui, kviečiame užpildyti formą, kurią rasite mūsų SUGI BAN WOOD svetainėje.

DUK

Kodėl verta rinktis degintą medieną interjere?

Degintą medieną interjere verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“ degintą medieną interjere. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa deginta mediena yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą medieną interjere verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero sprendimus.

Kokia degintos medienos interjerui kaina?

Degintos medienos interjerui kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos interjerui kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką medienos kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos interjerui kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: