Deginta mediena stogui

Turite projektą ar idėją ir ieškoti unikalių ir išskirtinių sprendimų savo gyvenamajam namui ar komerciniam pastatui? Esate ten, kur reikia! SUGI BAN WOOD gali pasiūlyti itin aukštos kokybės degintos medienos gaminių, kurie Lietuvos rinkoje neturi sau lygių.

Tradicinė japoniška Yakisugi medžio apdorojimo technika išryškina unikalias medžio vizualines savybes ir paverčia medines lentas ilgaamžiškomis. Tai nuo seno Tolimuosiuose Rytuose – Japonijoje – naudojama laiko patikrinta technika, kuomet medinės lentos yra tyčia apdeginamos, kad įgautų tvirtą, išoriniams aplinkos veiksniams atsparų ir unikalų paviršių. Japonai šią medinių lentų deginimo techniką išrado norėdami sukurti ugniai atsparias statybines medžiagas, todėl tai idealus pasirinkimas pastatų statyboms, o tuo labiau – stogui. 

Kodėl deginta mediena stogui?

Puikiai pastatytas pastatas turėtų būti itin sandarus, kad į jį nepatektų drėgmė bei lietaus vanduo. Kad namas būtų kokybiškas, šio statyboms reikėtų rinktis tinkamas ir patvarias statybines medžiagas. Na, o kad atrodytų estetiškai ir patraukliai – derėtų rinktis tokias medžiagas, kurios savo išvaizda yra unikalios, išskirtinės ir suteikiančios pastatui savito charakterio. Visą tai galima gauti pasirinkus degintą medieną. Tai puiki ir dar daugelio neatrasta alternatyva įprastai stogo dangai, todėl neabejokite, jūsų pastatas bus išskirtinis ir funkcionalus visomis prasmėmis, jei naudosite degintą SUGI BAN WOOD medieną.

Kokiomis savybėmis garsėja deginta stogo mediena?

Kokybiškas gyvenamojo namo ar komercinio pastato stogas turi būti itin tvirtas, sandarus, ilgaamžis ir atsparus bet kokioms išorinėms lauko salygoms. Toks stogas apsaugos jūsų pastatą ir turtą jame. Todėl jums reikia atsparaus drėgmei, saulės kaitrai ir kitiems neigiamiems veiksniams stogo, taigi deginta mediena stogui gali būti puikus sprendimas.

Specialus japoniškas medienos apdorojimo būdas šią statybinę medžiagą apdegina, tokiu būdu apsaugodamas ją nuo daugelio išorinių veiksnių. Pirmiausia, deginta mediena tampa kone atsparia ugniai, taip pat drėgmei, pelėsiui, grybeliams, vabzdžiams ir kitiems mikroorganizmams, kurie yra linkę ilgainiui kenkti medienai. Deginimo proceso metu visos medienoje esančios poros yra užkemšamos, todėl ji yra atspari puvimui. Ir viskas yra išgaunama nenaudojant jokių cheminių medžiagų – tik kaitrią ugnį. Dėl visų šių unikalių savybių deginta mediena stogui gali pergyventi jus pačius, nes gyvavimo laikas yra mažiausiai pusšimtis metų.

Stogo mediena: kainos ir kitos sąlygos

Degintos stogo medienos kaina priklauso nuo keletos veiksnių, tokių kaip pasirenkama medienos rūšis (eglė, pušis ar maumedis), taip pat pagrindinės gamybinės žaliavos kaina tuo metu, kai užsakote mūsų gaminius, medienos apdirbimo lygis ir jos kiekis. Užpildę formą, esančią mūsų internetinėje svetainėje, kurioje reikia pateikti tam tikrus svarbius užsakymui duomenis, galėsite gauti mūsų specialistų paskaičiuotą galutinę kainą.

Jūsų užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose vietose, o taip pat ir užsienyje. Suręskime arba atnaujinkime stogą drauge?

DUK

Kodėl verta rinktis degintą medieną stogui?

Degintą medieną stogui verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą medieną stogui. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa deginta mediena stogui yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą medieną stogui verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos stogui kaina?

Degintos medienos stogui kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos stogui kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos stogui kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos stogui kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Direktorius:

Pardavimų vadovas:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: