Deginta mediena terasai

Ieškote tvirtos, patvarios, ilgaamžės, mažai priežiūros reikalaujančios ir kartu estetiškos statybinės medžiagos savo lauko terasos projektui įgyvendinti? SUGI BAN WOOD gali jums tai pasiūlyti. Deginta mediena terasai – pasirinkimas, neturintis lygių. 

Tradicinė japoniška medžio deginimo Yakisugi technika leidžia sukurti unikalių savybių turinčią medžiagą. Šio proceso metu gautos lentos atitinka griežčiausius konstrukcijos reikalavimus, yra patvarios ir tinkamai prižiūrimos tarnauja ilgus metus. Tai idealus pasirinkimas kiekvienam, vertinančiam aukštos kokybės medžiagas. Medienos apdorojimas japonišku metodu leidžia pasiekti efektą, kurio nepavyksta pasiekti naudojant chemines medžiagas. Natūraliai graži medienos spalva ir struktūra neabejotinai išskiria mūsų – SUGI BAN WOOD – gaminius, suteikdami jiems unikalų charakterį. Jei savo terasos projektui ieškote aukščiausios kokybės medžiagų, esate ten, kur ir turėtumėte būti. Sukurkime išskirtinę ir unikalią lauko terasą drauge!

Kokiomis savybėmis pasižymi deginta mediena?

Deginta terasos mediena pasižymi daugeliu privalumų, kurie ją daro dar patrauklesnę ir norimesnę Lietuvos ir užsienio rinkose. Tačiau štai keletas pagrindinių, kurie yra aktualiausi lauko terasos statybų projektuose.

Estetika

Medinės lentos yra preciziškai apdorojamos ugnimi, kad būtų gautas lygus, degintas paviršius. Skirtingas deginimo lygis palieka skirtingą spalvą bei tekstūrą medinių lentų paviršiuje, tad rinktis galima iš daugelio skirtingų variantų. Ši medžio apdirbimo – Yakisugi – technika sustiprina ir praturtina natūralų medžio grožį, pabrėžia jos unikalų ir nepakartojamą charakterį. Degintos lentos puikiai atrodo tiek interjeruose, tiek eksterjeruose, sukurdamos įspūdingą efektą. Be naudojimo terasoje, ji taip pat ideali medžiaga fasado, stogo ar tvoros apdailai.

Daug priežiūros nereikalaujanti medžiaga

Unikalus apdorojimo būdas ugnimi medieną daro itin atsparią daugeliui išorinių veiksnių, tad iš esmės, papildomų priemonių imtis nėra būtina, tačiau galima.

Deginta mediena terasai gali būti aliejuojama. Šis procesas turėtų būti kartojamas kas 4–5 metus, kad būtų išsaugotos ryškios medienos spalvos. Taip pat degintos terasinės lentos gali būti papildomai impregnuojamos.

Atsparumas išoriniams veiksniams

Apanglėjęs medinių lentų paviršius, sukurtas naudojant Yakisugi deginimo technologiją, sustiprina medžiagą ir apsaugo ją nuo žalingo vandens bei ugnies poveikio. Tuo pačiu metu deginimas medieną apsaugo nuo puvimo, tad grybelis, vabzdžiai ir kiti medienai galintys pakenkti mikroorganizmai medinėms lentoms tikrai ne bėda. Medieną apdorojus reikiamu kiekiu ugnies, sudeginama joje esanti hemiceliuliozė, todėl visam laikui yra užkemšamos medienos poros. Būtent dėl to deginta mediena yra tvirtesnė nei neapdorotoji ir itin atspari išorės veiksniams.

Deginta mediena terasai: kaina ir kitos sąlygos

Kalbant apie medieną terasai, kaina priklauso nuo keletos veiksnių. Pirmiausia, svarbu, iš kokios medžio rūšies yra pagamintos terasinės lentos, kadangi jų SUGI BAN WOOD asortimente yra ne viena. Taip pat svarbi yra ir žaliavos kaina tuo metu, kai užsakote gaminius. Mediena terasoms – kaina, atsverianti visus jos privalumus.
Užpildykite mūsų elektroninėje svetainėje esančia formą, nurodykite reikiamus duomenis ir mūsų komanda pateiks jums detalius galutinės kainos skaičiavimus. Mūsų gaminius galite gauti tiesiai į namus visoje Lietuvoje ir netgi užsienyje.

Mes – SUGI BAN WOOD – padėsime jums įgyvendinti gražiausios Lietuvoje lauko terasos projektą! Susisiekime!

DUK

Kodėl verta rinktis degintą medieną terasai?

Degintą medieną terasai verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą medieną terasai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa deginta mediena terasai yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą medieną terasai verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos terasai kaina?

Degintos medienos terasai kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos terasai kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos terasai kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos terasai kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Direktorius:

Pardavimų vadovas:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: