Deginta mediena terasai

Terasą iškloti deginta mediena, pats išmintingiausias sprendimas, nes ji pasižymi savo ilgaamžiškumu ir gera išvaizda. Ji nebijo nei lietaus, nei sniego, nei drėgmės, nei temperatūrų kaitos. Šios rūšies mediena paruošiama deginimo būdu, po to medžio paviršius yra nuvalomas ir padengiamas specialia alyva, kuri savyje neturi sveikatai kenksmingų medžiagų ir nėra gamtos priešas.

Degintos medienos terasa

Deginta mediena terasoms yra atspari vandeniui ir ugniai, jos tekstūra nepakartojama, o paviršius netepus. Ji yra puikiai apsaugota nuo nepalankaus išorės poveikio. Lentos terasai ne tik garantuos ilgalaikiškumą, bet iš dėmesį atkreipiančią išvaizdą.

Degintos medienos lentos terasoms yra siūlomos iš maumedžio, pušies ar eglės medžių. Nors medinės terasinės lentos kainuoja pigiau nei degintos terasos lentos, pastarosios tikrai yra šimtą kartų vertesnės ir patikimesnės už paprastas medines ar plastikines lentas. Degintos medienos terasa akivaizdžiai pasižymi savo praktiškumu ir tikrai atitiks visus jūsų jai keliamus rūpesčius. Degintos medienos lentos yra universaliai pritaikomos, todėl tinka ir namo fasadui formuoti, ir tvoroms tverti, ir lauko terasai įrengti.

Apsipirkimas ir medienos pasirinkimas mūsų internetinėje parduotuvėje

Mūsų internetinė įmonė ir parduotuvė yra labai patogi klientams naudotis, ne tik dėl to, kad prekių kaina perkant internetu nėra priešiška pirkėjams. Jeigu jums reikia apsirūpinti deginta mediena terasai, pas mus rasite pušies ir eglės medžių bei Sibiro maumedžio lentas ir dailylentes. Ši produkcija yra ir grubaus, ir šukuoto paviršiaus. Visos lentos ir dailylentės padengtos ekologiška, netepančia alyva. Kitas teigiamas dalykas yra ne tik tai, kad čia prekės kainuoja pigiau, bet ir toks patogumas, kad įsigyta deginta mediena pirkėjui pristatoma tiesiai į namus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar kitose šalies vietovėse jo nurodytu adresu. Jeigu atsirastų pirkėjų užsienyje, tai ir jiems užsakytas pirkinys būtų nusiųstas į namus. Be to, degintos medienos produkciją galima gyvai apžiūrėti specialiame stende, atvykus į Vilniuje esantį įmonės cechą. Jei klientas norėtų, medienos pavyzdžiai gali jam būti atsiųsti į namus pasižiūrėti.

Internetinės parduotuvės svetainės apačioje yra pateikta anketa, kurioje pirkėjų prašoma pateikti kontaktinius duomenis. Ją užpildę galėsite arba iš karto nusipirkti degintos medienos produkciją, arba parsisiųsti namo jos pavyzdžius, kad galėtumėte išsamiau ir atidžiau susipažinti su šios įmonės teikiamais gaminiais. Be to, šios parduotuvės konsultantai mielai atsako į visus pirkėjams rūpimus klausimus.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.