Deginta mediena tvorai

Jeigu norite savo sodybiniame sklype turėti išvaizdžią ir ilgalaikę tvorą, nedvejodami rinkitės degintos medienos tvorą. Šios rūšies lentos yra paveiktos ugnimi. Po šios procedūros deginta mediena tvorai pasidaro atspari medžio grybeliui, puviniams, vandens poveikiui, ji tampa termoizoliacine ir gali ištarnauti stebėtinai ilgą laiką. Be to, jos išvaizda dėl savo išskirtinio estetiškumo tikrai kelia pasigėrėjimą akiai.

Degintos medienos tvora

Degintos medienos tvora pasižymi ne tik atsparumu drėgmei ir puikiomis šiluminėmis savybėmis, bet ir išvengia skilinėjimo. Šio tipo tvoros mediena yra mėgstama ir dėl savo estetiškos išvaizdos, kurią garantuoja gerai parinkta spalva, dizainas ir tekstūra. Visa tai bendrai jūsų namams suteiks ypatingo savitumo.

Deginta mediena tvoroms yra naudojama labai plačiai tiek miestuose, tiek kaimuose ar kaimo turizmo sodybose. Jos aplinką užpildo akiai maloniu ir harmoningu vaizdu. Deginta mediena tvoroms yra gaminama iš maumedžio, pušies ir eglės medžių. Degintos šių medžių lentos tvoroms netgi suteikia savotiško išorinio paslaptingumo. Jos išvaizdą tinkamai priderinus prie namo interjero, bendras sodybos vaizdas tikrai taps nepakartojamas, solidus ir įspūdingas. Be to degintos medienos tvora dėl savo ilgaamžiškumo patvarumo tampa tikrai gera ir naudinga investicija, kuri atsiperka su kaupu.

Kaip apsipirkti sugibanwood.com?

Jeigu nusprendėte, jog jums reikia apsirūpinti deginta mediena tvorai, pirkite ją internetu, nes taip yra pigiau ir patogiau. Susisiekite su įmonės sugibanwood.com internetine parduotuve. Ji yra patraukli tuo, kad jos siūlomas degintos medienos gaminių asortimentas yra labai platus. Be to, įsigytos prekės pirkėjui pristatomos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje į namus, jo nurodytu adresu. Jei atsirastų klientų užsienyje, prekė be jokių kliūčių juos pasiektų ir ten.

Jeigu kiltų noras prekę apžiūrėti gyvai, tą galima padaryti atvykus į Vilniuje esantį šios įmonės cechą, ten esančiame stende yra išdėlioti visi gaminamos produkcijos pavyzdžiai. Įmonė degintos medienos lentas gamina iš Sibiro maumedžio, eglės ir pušies medžių. Tad pirkėjui lieka tik išsirinkti tokią prekę, kuri jam pasirodys priimtiniausia. Su prekės pavyzdžiais galima susipažinti ir kitokiu būdu. Internetinės parduotuvės svetainėje rasite patalpintą anketą, kurioje įrašę visus iš jūsų prašomus duomenis, jūs galėsite arba nusipirkti pageidaujamus degintos medienos gaminius, arba parsisiųsti nedidelės apimties jų pavyzdžius namo, kad galėtumėte su jais susipažinti iš arčiau ir įvertinti, kuris gi variantas jums būtų pats tinkamiausias.

DUK

Kodėl verta rinktis degintą medieną tvorai?

Degintą medieną verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką", vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą medieną tvorai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa deginta mediena tvorai yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena tvorai sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą medieną tvorai verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos tvorai kaina?

Degintos medienos tvorai kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos tvorai kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos tvorai kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos tvorai kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.