Deginta mediena tvorai

Jei planuojate savo sklypą apjuosti tvora, turėtumėte gerai apgalvoti tolimesnius sprendimus. Vienas ir bene svarbiausias iš jų yra, kokią statybinę medžiagą vertėtų pasirinkti tvoros statyboms. Turint omenyje, kad tvora kiaurus metus patiria išorinių veiksnių, tokių kaip lietaus, drėgmės, tiesioginių saulės UV spindulių ir vėjo, daromą įtaką, vertėtų pirmiausia ieškoti tokios medžiagos, kuri būtų atspari šiems veiksniams, bet kartu ir patraukli. Tvoralentės iš degintos medienos gali būti kaip tik tai, ko jums reikia! SUGI BAN WOOD gali jums padėti įgyvendinti bet kokį projektą. Tai bus ilgaamžis, patrauklus, finansiškai naudingas ir aplinkai draugiškas sprendimas. 

Degintos medienos tvora

Mediena, apdirbama Japonijoje jau šimtmečius žinoma ir propaguojama medžio apdirbimo ugnimi technika, yra atspari daugeliui veiksnių, tokių kaip gamtinės oro sąlygos, įvairūs kenkėjai, grybeliai ir mikroorganizmai, be to jos degumo lygis yra sumažinamas iki minimalaus (o jei nuspręsite lentų paviršių padengti specialiu impregnantu – iki minimaliausio). Kas iš tiesų svarbu tvoros statybose, tai statybinės medžiagos gebėjimas nesuskilinėti po pirmos žiemos sezono. Su degintos medienos lentomis galite būti ramūs! 

Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra ir estetinė sklypo tvoros vertė, kadangi tai vienas matomiausių objektų žemės valdoje. Deginta mediena suteiks jūsų nekilnojamajam turtui išskirtinį charakterį, rafinuotumą ir prabangos jausmą, o be to, tai bus praktiškas, ilgaamžis ir finansiškai naudingas sprendimas.

Degintos medinės tvoralentės šiais laikais jau yra sutinkamos tiek miestų centruose, tiek užmiesčiuose. Dėl begalės skirtingų išvaizdos variacijų, kurias padeda sukurti ugnies intensyvumas, šukavimas ir naudojamos specialios papildomos priemonės, degintos medienos lentos tiks prie bet kokio eksterjero, nesibaiminant sugriauti išorinio vaizdo vientisumo. Kaip atrodo SUGI BAN WOOD siūlomų degintų medienos lentų pasirinkimas, galite pamatyti internetinėje svetainėje.

Kartą investavę galėsite nesirūpinti ilgus metus. Degintos medienos lentas naudokite ne tik savo sklypui aptverti, bet ir pastato stogui apdengti, fasadui papuošti, lauko terasai pastatyti arba interjerui patobulinti. Susisiekite su mūsų specialistų komanda, kuri padės jums bet kokiais klausimais. 

Deginta mediena tvorai pigiau

SUGI BAN WOOD internetinėje svetainėje galite pamatyti visą produkciją, degintos medienos tipus ir išvaizdą. Degintos medienos kaina priklauso nuo keletos dalykų: medžio rūšies (maumedžio, eglės arba pušies), apdirbimo intensyvumo, šukavimo kartų, papildomų priemonių naudojimo (aliejus, alyva, lakas arba specialūs impregnantai). Užpildę formą, kurią rasite internetinėje SUGI BAN WOOD svetainėje, sužinosite galutinę kainą.

DUK

Kodėl verta rinktis degintą medieną tvorai?

Degintą medieną verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą medieną tvorai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visa deginta mediena tvorai yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena tvorai sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą medieną tvorai verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos tvorai kaina?

Degintos medienos tvorai kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos tvorai kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos tvorai kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos tvorai kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Direktorius:

Pardavimų vadovas:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: