Deginta pušis

Planuojate įsirengti lauko terasą? O gal norite savo gyvenamojo namo ar komercinio pastato fasadui suteikti išskirtinį vaizdą? Tuomet jums reikia gerai apgalvoti statybinės medžiagos pasirinkimą, kadangi ji turi būti kaip įmanoma atsparesnė lauko sąlygoms ir tarnautų ilgus metus. Įvairių specialistų teigimu, deginta pušis gali suteikti šias savybes ir dar daugiau.

Kuo yra išskirtinė deginta pušis?

Unikalus tradicinis japoniškas medienos apdirbimo būdas Shou Sugi Ban japonams yra žinomas šimtmečius, tačiau Europoje ir kitose pasaulio dalyse palyginti neseniai išpopuliarėjęs. Jo populiarumą lėmė ne interjero ar eksterjero tendencijos, bet su kitomis statybinėmis medžiagomis sunkiai sulyginamos savybės. Šis medienos apdirbimo būdas, naudojant, iš esmės, tik ugnies liepsnas, išryškina natūralų medžio grožį, paryškindamas jo spalvą bei tekstūrą, ir, svarbiausia, sukurdamas tvirtą, patvarią ir ilgaamžę statybinę medžiagą, tinkančią tiek vidaus apdailai, tiek lauke esantiems objektams: pastato fasadui ir stogui, lauko terasai, tvoroms ir pan.

Degintos pušies privalumai

Ugnimi apdorotos pušies lentos tampa atsparios išorės veiksniams – lietui, drėgmei, vėjui, saulės UV spinduliams – o jos degumo lygis yra sumažinamas iki minimaliausio lygio. Taip pat išnyksta įvairių kenkėjų, grybelių ir kitų mikroorganizmų daromos žalos grėsmė, kadangi apdirbimo ugnimi procese yra sunaikinama bet kokia celiuliozė – pagrindinis kenkėjų traukos centras. Visos šios savybės garantuoja degintų medienos lentų ilgaamžiškumą ir tvirtumą. O papildomai jas apdirbus, pavyzdžiui, sutepus aliejais, alyva, laku ar specialiais impregnantais (pvz., nuo ugnies), visos šios savybės dar labiau sustiprėja. SUGI BAN WOOD mediena po deginimo proceso yra sutepama tik ekologiška alyva.

Deginta pušis – praktiškas sprendimas jūsų projektams

Degintos pušies lentos sparčiai populiarėja likusiose pasaulio vietose dėl savo praktinių savybių, kurias jau aptarėme kiek anksčiau. Tačiau yra ir dar vienas svarbus šios statybinės medžiagos privalumas – tai panaudojimo galimybės.

Deginta pušis gali būti panaudota daugeliu būdų: nuo patalpų vidaus – grindų, sienų ir lubų – iki išorės – pastato fasado, jo stogo, sklypo tvoros ar lauko terasos.

Degintos pušies lentų kaina taip pat yra dėmesio reikalaujantis aspektas. Kartą investavus, apie tai galvoti nereikės ištisus dešimtmečius.

Deginta pušis ir jos kaina

Kiek kainuos jūsų projektui degintos pušies lentos, priklausys nuo projekto masto, t. y. kiek degintos pušies lentų jums reikės. Taip pat kainai įtaką daro ir jos apdirbimo intensyvumas, ar pušies lentos yra šukuotos vieną, ar du kartus, taip pat papildomų priemonių naudojimas degintų lentų savybėms padidinti. SUGI BAN WOOD internetinėje svetainėje galite užpildyti formą, o mūsų specialistai pateiks jums galutinę kainą.

DUK

Kodėl verta rinktis degintą pušies medieną?

Degintą pušies medieną verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą pušies medieną. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad deginta pušis yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta pušies mediena sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą pušies medieną verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Kokia degintos pušies kaina?

Degintos pušies kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Antras aspektas, lemiantis degintos pušies medienos kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos pušies kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos pušies medienos kiekį

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: