Degintas maumedis

Kiekvienas stengiasi savo namuose sukurti kaip tik įmanoma gražesnę aplinką. Ir tas noras puikiai suprantamas, juk visi namie norime jaustis jaukiai. Vienas iš būdų sukurti tikrai puikų namų įvaizdį tiek viduje, tiek išorėje – panaudoti apdailai degintą medieną. Ypač tam tinka degintas maumedis.

Kokiomis savybėmis pasižymi maumedis?

Kaip teigia biologai, maumedžiai auga vidutinio ir netgi šalto klimato zonose. Jų priskaičiuojama iki dešimties rūšių. Beje, Lietuvos sąlygomis gali augti visos šios rūšys. Maumedis yra vertinamas už tai, kad jo sakai yra persisunkę per visą medieną ir veikia kaip mikrobus, grybelius ir virusus naikinanti medžiaga, todėl ši mediena nebijo nei drėgmės, nei kokių nors kenkėjų ar vabzdžių. O jeigu maumedžio lentos dar būna degintos pagal japonišką technologiją, tai jos dar labiau sutvirtėja ir tampa ilgaamžėmis. Be to, deginta maumedžio mediena nereikalauja ypatingos priežiūros.

Kaip degintos maumedžio lentos pasitarnauja žmogaus sveikatai?

Jei natūralios medienos produktai būna lakuojami ar dažomi ir dėl panaudotų sveikatai žalingų medžiagų pasidaro kenksmingi, tai to negalima pasakyti apie degintą medieną. Ji po deginimo procedūros būna padengiama netepia ir gamtai draugiška natūralia alyva, kuri palaiko sveiką aplinką, nesukeldama joje gyvenantiems žmonėms nei alergijos, nei plaučių ligų.

Kaip derinti deginto maumedžio lentų spalvas namų aplinkoje?

Deginta maumedžio mediena turi daugybę atspalvių, todėl pasirinkdami jos spalvą, pagalvokite apie tai, kur ji bus panaudota. Jei ją naudosite vidaus patalpose, nepraleiskite pro akis viduje esančių baldų, kilimų ir turimų aksesuarų spalvos. Jos neturi spalviniu atžvilgiu pjautis su maumedžio degintų lentų spalva. O jeigu šias lentas naudosite namo fasadui, atsižvelkite į stogo dangos spalvą. Kam patinka sodri juoda spalva, tam reikia rinktis stipriai padegintą, apanglėjusiu paviršiumi, natūralaus šiurkštumo medieną. Jei jums norisi namuose regėti šviesesnius atspalvius su tamsiais rėžiais, tada deginto medžio lentas reikia šiek tiek patrinti ir jūsų norimas efektas bus pasiektas.

Kur ieškoti degintos maumedžio medienos?

Patogiausia degintos medienos gaminių ieškoti internetinių parduotuvių svetainėse. Perkant internetu pirkėjas patiria daug patogumų. Jis neišeidamas iš namų gali susipažinti su siūlomų prekių pavyzdžiais. Be to, internete perkamų gaminių kaina yra palanki. O prekė pirkėjui pristatoma jo nurodytu adresu visoje Lietuvos teritorijoje.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.