Degintas maumedis

Ieškote unikalaus ir išskirtinio būdo pagyvinti savo namų ar komercinių patalpų interjerą, o gal sprendimo, padėsiančio tobulai užbaigti namo ar kito pastato fasadą? Degintas maumedis gali būti tai, ko ieškote.

Mediena, nepriklausomai nuo jos rūšies, savyje slepia įvairiausius raštus, tačiau įprasti jos apdirbimo būdai labai dažnai atima šį medienos, kaip statybinės medžiagos, unikalų charakterį. 

Tačiau taip nėra, naudojant specialų medienos deginimo metodą. Deginta mediena nepraranda savo natūralaus žavesio. Geriausios jos savybės – išskirtinė struktūra ir natūralumas – yra išryškinamos, naudojant ugnį. 

Kokiomis savybėmis pasižymi degintas maumedis?

  • Viena svarbiausių deginto maumedžio savybių yra jo saugumas. Dėl tokio apdorojimo būdo bei papildomo priešgaisrinio impregnavimo medžio atsparumas ugniai stipriai išauga.
  • Kitas ne mažiau svarbus degintos medienos privalumas yra atsparumas pelėsiui, grybeliams ir įvairiems kenkėjams. Taip yra todėl, kad medienos apdorojimo, t. y. deginimo, metu yra sunaikinami celiuliozės komponentai, kurie sudaro palankią terpę nepageidaujamiems mikroorganizmams daugintis.
  • Šio unikalaus apdorojimo dėka mediena įgyja atsparumą nepalankiems išoriniams veiksniams, taip pat biologiniam skilimui – dėl drėgmės mediena nepūva.
  • Deginta mediena yra ilgalaikis sprendimas. Pasirodo, namo ar kito pastato apdaila gali būti ir natūrali, ir patvari viename!
  • Šios unikalios statybinės medžiagos plačios panaudojimo galimybės leidžia išpildyti mažai kur matytas dizaino idėjas.
  • Dėl papildomo degintos medienos apdengimo specialiomis priemonėmis tai tampa puikia žaliava įvairių baldų gamybai, vidaus ir išorės apdailai. Impregnavimas ir kiti procesai gali prailginti deginto maumedžio tarnavimo laiką bei atsparumą dilimui.
  • Po tokio unikalaus medžio apdorojimo, ši statybinė medžiaga dar geriau sulaiko šilumą, tad idealiai tinka pastatų statyboms.

Deginto maumedžio pritaikymas interjere ir eksterjere

Deginto maumedžio panaudojimo galimybės interjere ir eksterjere yra praktiškai neribotos. Vienintelė riba – tai vaizduotė. Degintą medieną galite sutikti įvairiuose balduose, interjere, fasade, tvoroje, terasoje ir netgi stoge!

Nusprendę įrengti namą ar komercinį pastatą skandinavišku stiliumi, nedvejodami galite rinktis degintą maumedį. Kadangi šiame stiliuje vyrauja natūralios medžiagos, deginta mediena bus būtent tai, ko ieškote, kad jūsų projektas būtų išskirtinis. 

Degintas maumedis taip pat bus tinkamas pasirinkimas Tolimųjų Rytų, ypač japoniško stiliaus įkvėptiems sumanymams, juk būtent iš Japonijos ir yra kilęs šis Lietuvoje netradicinis medienos apdorojimo būdas.

Norėdami degintą maumedį pritaikyti interjere, nedvejodami rinkitės svetainę, koridorių, virtuvę ar miegamąjį, kuriuose su deginto maumedžio lentomis galėsite sukurti įmantrią akcentinę sieną. Nebijokite puošti ir vonios kambario, kadangi degintas maumedis pasižymi atsparumu drėgmei ir biologiniam skilimui. 

Platus deginto maumedžio atspalvių pasirinkimas leis jį įkomponuoti bet kokiuose interjeruose!

Degintas maumedis Lietuvoje

Norite savo projektui suteikti išskirtinumo? Mes jums padėsime! Užpildykite mūsų puslapyje esančią formą ir mūsų komanda su jumis susisieks. Žinant visas detales, kaina gali būti tiksliai apskaičiuojama. 

Pasirinkite SUGI BAN WOOD: mes jums garantuosime medžiagų kokybę, o jūs prisidėsite prie medžių atsodinimo Lietuvoje.

DUK

Kodėl verta rinktis degintą maumedžio medieną?

Degintą maumedį verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžę, itin tvirtą, žmonėms bei aplinkai „draugišką“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparią degintą maumedžio medieną. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad deginto maumedžio mediena yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginta mediena sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčią tvirtąją degintą maumedžio medieną verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Kokia deginto maumedžio kaina?

Degintos maumedžio medienos kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Antras aspektas, lemiantis deginto maumedžio kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką deginto maumedžio kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos maumedžio medienos kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: