Deginto medžio lentos

Jei norite kad jūsų namų interjerui panaudota mediena kuo ilgiau tarnautų, žinokite, jog tam labiausiai tiks degintos medienos lentos. Jas galima panaudoti ir lauko terasų, ir namo fasado apdailai, tvoros tvėrimui ir kt. Dažniausiai yra apdeginamos maumedžio, eglės arba pušies medienos lentos.

Kokiomis pagirtinomis savybėmis pasižymi deginto medžio lentos?

Jei savo namams rinksitės deginto medžio lentas, jas pagirsite už nepakartojamą tekstūrą, ilgaamžiškumą, nesitepantį paviršių ir visišką saugumą nuo išorinių sąlygų poveikio bei atsparumą vandeniui ir ugniai. Todėl lauko zonose, kur tyko lietus, blukinantys saulės spinduliai, temperatūrų kaitaliojimasis, o žiemą - ir sniegas bei lijundra, ši produkcija save pateisins visu šimtu procentų. Be to, degintos medinės lentos dėl savo tamsios, sodrios spalvos ir rievių raštų yra neapsakomai gražios. Tad jų dėka savo namams suteiksite tikrai įspūdingą vaizdą.

Kas degintos medienos lentoms užtikrina jų ilgaamžiškumą ir puikią estetinę išvaizdą?

Deginta mediena savo tvarumo ir grožio savybes įgauna dėl nuo gilios senovės taikomo deginimo proceso, kuris garantuoja degintos medienos lentoms ilgaamžiškumą ir išskirtinį grožį. Šias pagirtinas medienos savybes garantuoja ne tik pats deginimas, bet ir po to sekančio produkcijos impregnavimo aplinkai ir žmogaus sveikatai draugiška alyva. Jeigu jums norisi savo namams įsigyti tokias lentas, pirkite jas internetu tuo užsiimančiose internetinėse parduotuvėse, nes čia jų kaina yra palankesnė, nei perkant fizinėse parduotuvėse. Pirkinys pirkėjui pristatomas į namus jo nurodytu adresu.

DUK

Kodėl verta rinktis deginto medžio lentas?

Degintas medžio lentas verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t.t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžes, itin tvirtas, žmonėms bei aplinkai „draugiškas", vandens bei drėgmės poveikiui atsparias deginto medžio lentas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visos degintos medienos lentos yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginto medžio lentos sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčias tvirtas degintos medienos lentas verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos lentų kaina?

Degintos medienos lentų kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis deginto medžio lentų kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos lentų kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos lentų kiekį, galės įvardinti tikslią kainą.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.