Degintos medienos lentos

Deginto medžio lentos Lietuvoje sparčiai populiarėja. Jos padeda sukurti nepakartojamus interjerus ir akį traukiančius eksterjerus. Deginto medžio lentos pasižymi universalumu, dideliu atsparumu aplinkos veiksniams, ilgaamžiškumu ir estetika, todėl yra geidžiamos ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio valstybėse. SUGI BAN WOOD įmonė siūlo aukštos kokybės degintas medienos lentas, kad jūsų projektai taptų išskirtiniais ir unikaliais. 

Kur galima naudoti degintą medieną?

Degintos medinės lentos gali būti panaudojamos praktiškai bet kur, nepriklausomai nuo vietos – tai vidus ar namo išorė. Jų universalumas neturi sau lygių.

Interjere degintą medieną galite naudoti tiek baldų, tiek sienų, grindų ar netgi lubų apipavidalinimui. Nebijokite degintos medienos lentų naudoti ir vonios kambariuose, kadangi ši, dėl savo unikalaus apdorojimo būdo, yra atspari drėgmei.

Eksterjere medinės degintos lentos gali būti naudojamos lygiai taip pat drąsiai. Jomis yra puošiami tiek privačių gyvenamųjų, tiek komercinių pastatų fasadai. Taip pat ši statybinė medžiaga gali būti naudojama stogui, terasoms ir tvoroms. 

Ar deginto medžio lentos yra patvarios?

Tinkamai paruošta deginta SUGI BAN WOOD mediena gali tarnauti daugiau nei pusšimtį metų. Taip yra todėl, kad medienos apanglėjimo procese susidaro anglies sluoksnis, saugantis jas nuo išorės veiksnių. Medyje esanti hemiceliuliozė reaguoja su ugnies kaitra, sumažindama jos jautrumą puvimui ir kenkėjų daromai žalai. Ant medinių lentų paviršiaus likęs suanglėjęs sluoksnis pasižymi hidrofobinėmis savybėmis, apsaugo medieną nuo drėgmės ir nepalankių oro sąlygų. Šis unikalus medžio apdirbimo būdas suteikia lentoms papildomą apsaugą nuo gaisro, padidindamas temperatūros slenkstį, reikalingą savaiminiam užsidegimui, todėl suanglėjusi mediena tampa mažiau degi.

Ar suanglėjusią medieną reikia prižiūrėti?

Vienas iš degintos medienos lentų privalumų yra nereiklumas priežiūrai. Liepsnos apdorojimo procese medines lentas padaro itin atsparias daugeliui neigiamų veiksnių, tad jos priežiūrai daug laiko tikrai nesugaišite. Ką galite daryti reguliariai, tai aliejuoti. Šia procedūrą galite atlikti kas 4-5 metus ir tokiu būdu išlaikyti nuostabią degintų lentų spalvą bei tekstūrą.

Ką rasite SUGI BAN WOOD asortimente?

Mes galime pasiūlyti platų degintų lentų pasirinkimą. Čia rasite ir spygliuočių – pušies bei eglės, ir egzotinės medienos – maumedžio – degintų lentų. Jos skiriasi savo apdirbimo lygiu: gali būti šukuotos arba nešukuotos. Taip pat, visos degintos lentos gali skirtis spalva, o tai priklauso nuo deginimo intensyvumo. Mūsų asortimente esantys produktai yra padengti ekologiška ir aplinkai žalingo poveikio nedarančia alyva.

Degintos medinės lentos kaina priklauso nuo nuo žaliavos kainos užsakymo metu, taip pat nuo medienos rūšies bei apdirbimo lygio. Užpildykite mūsų elektroninėje svetainėje esančią formą, nurodydami svarbius duomenis, ir sužinosite galutinę degintų lentų kainą. Mes pristatome savo gaminius tiesiai į namus visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Pagyvinkime jūsų projektus drauge!

DUK

Kodėl verta rinktis deginto medžio lentas?

Degintas medžio lentas verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžes, itin tvirtas, žmonėms bei aplinkai „draugiškas“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparias deginto medžio lentas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad visos degintos medienos lentos yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes deginto medžio lentos sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčias tvirtas degintos medienos lentas verta rinktis ir dėl jos išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos lentų kaina?

Degintos medienos lentų kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis deginto medžio lentų kainą, yra žaliavos kaina užsakymo metu. Trečiasis aspektas, darantis įtaką degintos medienos lentų kainai, be jokios abejonės, yra norimas įsigyti kiekis. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų specialistais, kurie įvertinę jūsų projekto dydį bei apskaičiavę reikiamos degintos medienos lentų kiekį, galės įvardinti tikslią

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: