Degintos medienos dailylentės

Degintos dailylentės vis dažniau naudojamos ne tik gyvenamųjų namų eksterjere, bet ir interjere, lauko terasose. Ir dėl to nėra ko stebėtis, nes jos maloniai žiūrisi dėl savo tamsių spalvų ir solidžios išvaizdos. Jos yra naudingos dėl savo ekologiškumo, nes jų gamybos procese naudojama ekologiška alyva, kurioje iš viso nėra aplinkai ir žmogaus sveikatai kenksmingų medžiagų. Kitas jų privalumas – ilgaamžiškumas, patvarumas, nepralaidumas vandeniui ir drėgmei. Degintas dailylentes galima idealiai pritaikyti balkonų, laiptų turėklų, židinių puošybai. Puiku ir tai, kad degintos medienos dailylentės yra tokių išmatavimų, kad jas galima tvirtinti ir horizontaliai, ir vertikaliai, ir įstrižai, todėl iš jų galima sukombinuoti įvairiausių formų raštus. Jomis išpuošę namo fasadą tikrai galėsite pasipuikuoti prieš aplinkinius originaliu jo vaizdu. Dažniausiai šios rūšies medienos dailylentės būna gaminamos iš maumedžio, kedro, pušies ir eglių medžių.

Medžio dailylentės internetu

Jeigu gyvenate kur nors nuošalioje šalies provincijoje arba smarkiai nuo sostinės nutolusioje provincijoje, nenusiminkite, nes tai nėra kliūtis lengvai apsirūpinti degintos medienos gaminiais. Tiek degintos medienos lentos, tiek dailylentės parduodamos internetu, kas yra labai patogu pirkėjams. Internetinė degintos medienos gamybos įmonė yra įsikūrusi Vilniuje, todėl jeigu kiltų noras jos produkcijos pavyzdžius pamatyti gyvai, tai galite padaryti apsilankę įmones gamybos ceche ir apžiūrėję čia esančiame stende pateiktus gaminių pavyzdžius.

Kita vertus, tai galima atlikti ir kitu būdu. Jeigu jūs medienos pavyzdžius norėtumėte apžiūrėti savo namuose, tam nėra jokių kliūčių. Susisiekę su internetine parduotuve galite užsisakyti degintos medienos pavyzdžių atsiuntimą į jūsų namus, pateikę reikiamus kontaktinius duomenis, sulauksite siuntinio ir tada galėsite ramiai išsirinkti tai, kas jums labiausiai būtų prie širdies.

Tiesa, gaminių pavyzdžius galima pamatyti ir parduotuvės internetinėje svetainės publikuojamose labai kokybiškose nuotraukose. O jeigu jums viskas aišku ir jūs žinote, kokių gaminių jums reikia, juos galite nedelsdami užsisakyti. Užsakytas prekes parduotuvė pirkėjams pristato ne tik Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje, bet ir visose kitose Lietuvos vietose į namus pagal pirkėjo nurodytą adresą. O jeigu atsirastų poreikis pirkėjams iš užsienio apsirūpinti deginta mediena, tai ir jiems degintos lentos ar dailylentės būtų pristatytos į namus. Be to, perkant degintas dailylentes internetu, jų kaina pirkėjams yra pati geriausia.

Degintos medienos dailylenčių kaina

Internetinėje parduotuvėje yra labai platus įvairių rūšių degintos medienos gaminių, tame tarpe ir dailylenčių, asortimentas. Jų kaina, jei pirkėjai jas perka internetu, yra nesikandžiojanti ir palanki. Aišku, jei norite sužinoti įvairių degintos medienos prekių kainas, susisiekite su internetine parduotuve, ir jūsų smalsumas bus patenkintas. Nors iš anksto aišku, kad šių gaminių kaina priklauso nuo to, iš kokio medžio medienos pagamintos degintos lentos. Kuo aukštesnės kategorijos medis, tuo jo mediena brangesnė. Pavyzdžiui, degintos maumedžio lentos kainuos brangiau nei pušinės ar eglinės lentos. Taip pat prie galutinės prekės kainos prisidės ir atstumas, kurį prekė turės įveikti nuo gamybinio cecho iki jūsų namų. Be to, galutinei pirkinio sumai įtakos turės ir tai, kokį degintos medienos kiekį užsisakysite. Todėl būtinai išsamiai pasitarkite su internetinės parduotuvės konsultantais dėl to, koks degintų dailylenčių ar lentų kiekis jums tikrai yra būtinas, kad galėtumėte išpildyti visus savo statybų darbų projekte numatytus planus. O konsultantai, puikiai savo darbą išmanantys specialistai, tiksliai apskaičiuos, kiek ir ko jums reikia įsigyti, tuo padėdami jums neviršyti medžio apdailai ir jos darbams reikiamų išlaidų, kas prisideda prie šeimos biudžeto sutaupymo kitoms galimoms investicijoms.

FUJI

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KOBE

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

HOKAIDO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

KYOTO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

OSAKA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

TOKYO

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NARA

 

šlifuota 1 kartą

 

šlifuota 2 kartus

NIKO

įmonė skirs dalį pelno medžių atsodinimui Lietuvoje.