Degintos medienos dailylentės

Medinės dailylentės pastaruoju metu išgyvena savo Renesansą tiek interjero, tiek eksterjero pritaikyme, kadangi žmonės iš naujo ima vertinti natūralumą ir medžiagas, atėjusias tiesiai iš gamtos. Tačiau naujovė, kuri nepalieka daugelio žmonių abejingais, yra degintos medienos dailylentės. Ir ne be reiklalo – šis unikalus medžio apdirbimo būdas ne tik išryškina geriausias medienos savybes, bet ir padaro medį atsparų daugeliui veiksnių bei prailgina jo tarnavimo laiką iki maksimalaus lygio.

Degintos dailylentės – kas tai ir kaip atrodo šis apdirbimo procesas?

Medienos deginimą, kaip medžiagos apdirbimo būdą, kadaise, prieš šimtmečius, atrado Japonai, statę tik medinius pastatus. Ilgainiui, ugniai pasiglemžiant ištisus pastatus, jie suprato, kad sudegusi mediena yra atspari drėgmei, be to, dar kartą joje nebeįsiplieskia ugnis. Taigi ištobulinę šį medienos deginimo būdą jie gavo technologiją, vadinamą Shou Sugi Ban, kuri tiesiogine to žodžio prasme užkonservuoja medį, paversdama ją itin tvirta, atsparia ir ilgaamže.

Šis degintos medienos apdirbimo būdas yra aplinkai saugus procesas ir susideda iš keletos svarbių etapų. Pirmasis ir pats svarbiausias yra medienos lentų deginimas ugnimi. Priklausomai nuo to, kokiu intensyvumu yra ugnimi apdirbama mediena, gaunama produkto spalva – ji gali būti kiek tamsesnė nei įprasta neapdirbta mediena arba apanglėjusi ir juoda it smala. Antrasis etapas yra apdegintos medienos lentų šukavimas specialiais šepečiais – dažniausiai lentos yra šukuojamos vieną arba du kartus. Vėliau seka tokie apdirbimo procesai kaip lentų plovimas vandeniu, jų džiovinimas. Paskutinis, taip pat labai svarbus etapas, yra degintų medienos lentų apsaugojimas papildomomis priemonėmis, tokiomis kaip natūralūs aliejai, alyvos, lakas arba specialūs impregnantai, sustiprinantys medienos atsparumą vandeniui ir drėgmei arba padidinantys medienos nedegumo lygį. 

Kaip ir kur galima panaudoti degintas medines dailylentes?

Vienas didžiausių degintos medienos dailylenčių privalumas yra jų atsparumas lauko sąlygoms, todėl jos tampa universalia statybine preke, tinkančia tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Jų panaudojimo galimybės yra praktiškai neribotos.

Kuriant pastato eksterjerą, degintos dailylentės puikiai pasitarnaus lauko terasoje, balkonuose, laiptų turėkluose ir ant namo fasado. Jų dydis yra praktiškas, todėl tvirtinti galėsite ir vertikaliai, ir horizontaliai, ir įstrižai – taip sukursite begalę skirtingų ir nepakartojamų kompozicijų. Dėl medienos deginimo metu sunaikinamos celiuliozės – pagrindinio maisto šaltinio įvairiems medienos kenkėjams – galite nesijaudinti, kad nepageidaujami mikroorganizmai ilgainiui sunaikins lentas. Jos taip pat yra atsparios grybeliams ir pelėsiui. Degintos medinės dailylentės papuoš bet kurį objektą lauke visai nebijodamos nei vandens, nei drėgmės, nei tiesioginių UV saulės spindulių. Žiemą galite būti ramūs, nes žema minusinė lauko temperatūra jų nesugadins – jos nesuskeldės ir neįtrūks.

Viduje medinės degintos dailylentės taip pat padės sukurti patrauklų vaizdą ir pagyvins interjerą savo išskirtiniu grožiu ir natūralumu. Jas galite naudoti tiek laiptams, tiek židiniams, tiek sienoms, grindims ir luboms puošti. Deginto medžio lentas derinkite prie minimalistinio, skandinaviško arba sparčiai Lietuvoje populiarėjančio Wabi Sabi stiliaus. Su deginto medžio dailylentėmis pavyks sukurti harmoningą, rafinuotą ir beprotiškai patrauklų interjero dizainą, apie kurį svajojote visą gyvenimą.

Degintos medienos dailylenčių kaina

SUGI BAN WOOD gali jums pasiūlyti puikų degintos medienos kainos ir kokybės santykį. Kokie veiksniai daro įtaką prekės kainai? Tai priklauso nuo keletos aspektų. Pirmiausias ir kone pats svarbiausias veiksnys, lemiantis degintos medienos kainą, yra medienos rūšis – Sibiro maumedis, eglė arba pušis. Kitas aspektas yra apdirbimo intensyvumas: deginimo lygis, šukavimų skaičius ir kiti šio proceso elementai. Kainai įtaką daro ir norimų naudoti papildomų apsauginių priemonių, tokių kaip aliejai, alyva, lakas ar specialūs impregnantai, naudojimas. Ir galiausiai – kiekis, kurio reikės įgyvendinti jūsų projektą. Kad sužinotumėte tikslią degintos medienos kainą, kurią siūlo SUGI BAN WOOD, užpildykite internetinėje svetainėje esančią formą ir mūsų specialistai pateiks jums optimaliausią kainą jūsų idėjai išpildyti.

DUK

Kodėl verta rinktis degintas medienos dailylentes?

Degintas medienos dailylentes verta rinktis dėl keleto priežasčių. Pirmiausia, tai šios statybinės medžiagos universalumas ir pritaikomumas įvairiems projektams – stogo, fasado įrengimui, funkcionaliai interjero puošybai, terasų, tvorų montavimui ir t. t.

Tvarumas yra dar viena savybė, dėl kurios verta rinktis ilgaamžes, itin tvirtas, žmonėms bei aplinkai „draugiškas“, vandens bei drėgmės poveikiui atsparias degintas dailylentes. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad deginta mediena yra saugi naudoti, ypač kalbant apie gaisro pavojų, nes degintos medienos dailylentės sunkiau užsidega, o nedegumo klasei dar padidinti galima naudoti priešgaisrinį impregnavimą.

Natūralia estetika bei tekstūrų įvairove pasižyminčias tvirtas degintos medienos dailylentes verta rinktis ir dėl jų išskirtinės išvaizdos, spalvų įvairovės bei galimybės sukurti išskirtinius interjero bei eksterjero sprendimus.

Kokia degintos medienos dailylenčių kaina?

Degintos medienos dailylenčių kaina priklauso nuo keleto aspektų. Vienas iš jų yra medienos, iš kurios yra gaminamos degintos medienos lentos, tipas. Dažniausiai šiuo būdu yra apdirbama pušies, eglės, maumedžio ir kt. tipų mediena. Antras aspektas, lemiantis degintos medienos dailylenčių kainą

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: