Degintos medienos grindys

Unikalus japoniškas medienos apdirbimo būdas, žinomas Rytuose jau šimtmečius, padeda ne tik efektyviai apsaugoti medieną ir paversti ją itin tvirta statybine medžiaga, bet ir pasiekti nepaprastai estetišką vaizdą tiek pastatų viduje, tiek jų išorėje ar sklypo kieme. 

Degintos medinės lentos įgauna specifinę spalvą, priklausomai nuo deginimo intensyvumo, pabrėžiamas medžio paviršiuje esančių raštų grožis ir sukuriamas unikalius vaizdas. Deginta mediena grindims yra vienas geriausių ir finansiškai naudingiausių sprendimų jūsų gyvenamajam namui ar komerciniam pastatui, idealiai tinka ir lauko terasos grindims bei pirties nameliui, kadangi yra atsparios drėgmei ir įvairiems medžio kenkėjams, tokiems kaip vabzdžiai, graužikai, grybelis, pelėsis ir įvairūs kiti mikroorganizmai.

Degintos medienos grindys gali būti naudojamos ne tik užmiesčio interjeruose, bet ir modernistinėse erdvėse. Šiuolaikinis stilius reiškia paprastumą, bet kartu ir išradingus sprendimus, tokius kaip degintos medinės grindų lentos, padėsiančios sukurti savitą charakterį jūsų interjerui.

Kadangi medžio apdirbimo proceso metu galima pasirinkti ugnies intensyvumą, galite išgauti ne tik tamsesnius rudos spalvos atspalvius, bet ir ryškiai juodą spalvą. Kadangi juoda vėl tapo madinga, degintos medienos grindys bus ne tik estetiškai patrauklios, bet ir praktiškos. Tai nesenstantis ir elegantiškas, o kartu ir ekologiškas sprendimas jūsų namams ar komercinėms patalpoms. Tamsi spalva suteikia erdvei ryškų bruožą ir prabangos jausmą, be to, visai nesunku derinti su likusiomis interjero detalėmis.

Nepriekaištinga kokybė, tvirtumas, itin didelis atsparumas išorės veiksniams, ilgaamžiškumas, begalė skirtingų raštų ir atspalvių bei patraukli kaina – visą tai jūsų projektams siūlo SUGI BAN WOOD. 

Degintų medinių lentų grindims kaina

SUGI BAN WOOD išsiskiria siūlomu puikui kainos ir kokybės santykiu, todėl neabejokite, deginta mediena jūsų grindims bus geriausias pasirinkimas, kokį galėjote priimti. Šių statybinių medžiagų kaina priklauso nuo pasirinktos medžio rūšies (maumedžio, eglės arba pušies), taip pat apdirbimo lygio, naudojamų papildomų apsaugos priemonių, tokių kaip impregnantai, lakas, alyva ar aliejus. Norėdami sužinoti tikslią kainą jūsų projektui, užpildykite mūsų svetainėje esančią formą ir mūsų komanda pateiks jums optimaliausius kainos paskaičiavimus. Esame tam, kad sukurtume unikalų ir išraiškingą vaizdą jūsų namuose.