Degintos medienos technologija

Jau nuo labai senų laikų išradingieji japonai suvokė, jog deginta mediena yra pranašesnė už įprastą, nes tada ji pasidaro smarkiai atsparesnė vandeniui ir ugniai, į ją nesikėsina nei kinivarpos, nei pelės, nei pelėsinis grybelis. O kokia yra ta degintos medienos technologija? Pamėginkime kartu išsiaiškinti.


Kaip išgaunama deginta mediena?


Kaip degina medieną? Šiais laikai mediena gali būti deginama dujomis arba naudojant specialią kaitinimo įrangą. Pastarasis būdas leidžia vienu metu apdoroti daugiau produkcijos. Medienos deginimas struktūriškai pakeičia lentos paviršių, nes tada medžio poros užsitraukia, neleidžia sakams ištrykšti. Dėl šios procedūros gaunasi natūralus medienos impregnavimas, tik reikia laikytis saiko – ne per stipriai nudeginti medžio paviršių. Degintos medienos gavybos procese yra trys etapai – pirmiausiai mediena padeginama, paskui atvėsinama ir po to ištepama natūraliu aliejumi, kuris yra visiškai nekenksmingas nei aplinkai, nei žmonių sveikatai. Deginta mediena yra plačiai naudojama. Ja padengti namų fasadai, interjerai. Ši mediena taip pat yra naudojama ir baldų gamyboje. Degintos medienos pramonėje naudojamos įvairios medžių rūšys. Populiariausi iš jų – tai raudonasis kedras, kiparisas, maumedis, ąžuolas, pušis arba eglė. Degintos medienos gaminiai garsėja savo išskirtinai gražia išvaizda, bet ir tvirtumu.


Kuo skiriasi deginta mediena nuo paprastos?


Pagrindinis skirtumas tarp paprastos ir degintos medienos – tai jų išvaizda. Įprastinė mediena dažniausiai yra šviesių, netgi šiek tiek pastelinių spalvų, tuo tarpu degintos medienos spalvinė gama prasideda nuo ryškiai juodos ir gali baigtis švelniai ruda spalva. Kai mediena deginama iki akivaizdaus apanglėjimo, tada ji būna juoda kaip naktis, kai deginama nelabai stipriai, gali priminti kakavą ar šokoladą. Kadangi medienos deginimas yra kiekvienu atveju pasireiškianti labai individuali procedūra, tai degintos medienos gaminiai nebūna visiškai vienas į kitą panašūs, skiriasi jų medienos rievių raštai ir kt.


Dar vienas iš pagrindinių skirtumų tarp paprastos ir degintos medienos yra tas, kad jei norime įprastinę medieną apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio – lietaus, drėgmės, karščio ar medį naikinančių parazitų antpuolių, ją turime impregnuoti. Tam naudojame dažus, įvairios sudėties lakus, kitas chemines medžiagas, kurios tikrai nėra itin nekaltos ir nepavojingos mūsų sveikatai. Jos į aplinką skleidžia tai, kas kenkia mūsų kvėpavimo takams, kas apnuodija vidaus organus ir sukelia nemalonias alergines reakcijas. Tuo tarpu deginta mediena, kuri yra padengta ekologiška alyva, mums yra visiškai nepavojinga, netgi miela akiai ir širdžiai. O pirkti ją geriausia internetu, nes taip perkant būna taikoma pati palankiausia kaina.

Gauti pavyzdį

Užpildykite formą ir per 2-3 d.d. atsiųsime medienos pavyzdžių dėžutę

GET STARTED

0$

Ačiū! Medienos pavyzdžius atsiųsime per keletą dienų


The final estimated price is :


Summary

Description Information Quantity Price
Discount :
Total :

Skaičiuoti kainą

Užpildykite formą ir sužinokite degintos medienos kainą jūsų projektui. Jeigu neradote jums reikiamų matmenų – susisiekite apačioje esančiais kontaktais ir pateiksime individualų pasiūlymą. Visos kainos nurodytos be PVM

GET STARTED

0$

Ačiū, susisieksime su jumis per 1-2 d.d.


KAM NAUDOSITE?

Fasadas

Terasa

Stogas

Tvora

Interjeras

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE PROFILĮ

PUSĖ ŠPUNTO VERTIKALIAI

PUSĖ ŠPUNTO HORIZONTALIAI

STAČIAKAMPIS – PAR

ROMBAS

TAŠELIS

NEŽINAU

Pasirinkite vieną iš variantų

KOKIA SPALVA DOMINA?

1 kartą šlifuota mediena

2 kartus šlifuota mediena – WINDY + 2 Eur

Pasirinkite vieną iš variantų

Kiek kv. m.?


Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

PASIRINKITE

Pasirinkite vieną iš variantų

Preliminari kaina

Preliminari kaina

Užpildykite kontaktų formą ir atsiųsime jums tikslų kainos pasiūlymą
Santrauka

Aprašymas Informacija Kiekis Kaina
Nuolaida:
Iš viso:

Rekvizitai:

Kontaktai verslui:

Kontaktai privatiems:

Sekite mus socialiniuose tinkluose: